Sebastian Giovinco Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sebastian Giovinco Forum

Ovo je forum fanova o jednom od najboljih mladih igraca Europe
 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Man City zainteresovan za Trezegueta

Go down 
AutorPoruka
Giovinco20
Admin
Admin
Giovinco20


Male Broj komentara : 220
Age : 33
Mjesto : Rožaje
Registration date : 2008-12-09

Man City zainteresovan za Trezegueta Empty
KomentarNaslov komentara: Man City zainteresovan za Trezegueta   Man City zainteresovan za Trezegueta I_icon_minitimeTue Jan 13, 2009 3:31 am

[center]Man City zainteresovan za Trezegueta Trezeguetjpgky2
Manchester City zainteresovan za Trezegueta



Manchester City je spreman poslati ponudu za Juventusovog napadaca David Trezegueta,javlja Francuzov agent.

Trezeguet, (31), ce odsustvovati do početka sledeceg meseca zbog povrede kolena koju je zadobio u septembru.

"A čovek blizak Manchester City-ju pozvao me je pre nekoliko dana i rekao mi je njegov interes za Davida," rekao je Caliendo za L'Equipe.

"Verujem da su u klubu spremni staviti na sto ponudu više od 20 miliona evra kako bi ga dobili."

"Manchester City-jev interes nije nov. To se dogodilo prošle godine."

Ipak, insistira Caliendo njegov klijent nije za prodaju.

"A veliki španski klub takođe me je kontaktirao pre pet nedelja, pre nego sto je to City učinio, kao i dva kluba sa Persijskog zaliva", dodao je on.

"David je neprikosloven i to ne dolazi u obzir da ću razgovarati sa tim klubova dok David ne zaigrao ponovo.

"On će ostati u Juventusu u ovom prelaznom roku."

Trezeguet, koji postigao 20 golova za Juve u Serie A prošle sezone, je vezan za klub iz Torina ugovorom do leta 2011.
Na vrh Go down
https://sebastiangiovinco.bosnianforum.com
 
Man City zainteresovan za Trezegueta
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Sebastian Giovinco Forum :: Juventus :: Novosti-
Idi na: